picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

strony w Łodzi, dobra firma ?

strony w Łodzi, dobra firma ?

Znacie jakąś firmę, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i ma rozsądne ceny? Chce im zlecić w miarę prostą stronę do stworzenia na użytek prywatny.

eGall

Posty: 1

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem usatysfakcjonowany. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, wobec tego sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru różne pakiety od podstawowych po VIP, wobec tego każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

8887-zbychu

Posty: 11

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Fifeczek2

Posty: 16

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

mario45_45

Posty: 3

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

090913123

Posty: 4

 
Można obecnie bez kłopotów znaleźć firmę, która niesłychanie chętnie nam pomoże. Firmy są niesłychanie dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć fotografie, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak wiele pieniędzy chcemy wydać.

Yuri20

Posty: 2

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją zrobić, wobec tego lepiej oddać to powinność komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

CHatka-eKo

Posty: 2