picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

programy do samochodów

programy do samochodów

Chciałbym porozmawiać o zaletach programatorów do samochodów i czy mieliście już z czymś takim doświadczenia? Rozwijam wiedzę w temacie. Może zainwestuję w coś sensownego.

Dyduszek22

Posty: 1

 
W pracy z takim urządzeniem na pewno przyda się szybki interfejs, więc warto przeprowadzić chociaż wstępne testy.

saradonin

Posty: 11

 
Dzięki za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Warto też chronić programator przed zwarciem i dobrze ocenić budowę, nawet jakieś testy obejrzeć przed zakupem, albo upewnić się odnośnie warunków gwarancyjnych.

sthEn

Posty: 34

 
Ostatnio mają wysokie oceny, więc faktycznie coś jest na rzeczy. Zajrzę w wolnej chwili i potwierdzę, czy o to mi chodziło. Generalnie to dziękuję za zainteresowanie tematem.

Czarek

Posty: 10

 
Miałem przygodę z chińskimi programatorami to szybko uległy spaleniu, więc przerzuciłem się na https://keymaster.pl/shop/bcm2-locked-nec-immo-data-extractor-full-set/, pod obsługę Audi głównie. Szybka identyfikacja problemów naprawa zabezpieczonego NEC. Pierwszy raz wykorzystałem do naprawy bcm2 711 Intuicyjnie to wszystko działa.

benia32

Posty: 9

 
Recenzowałem akurat ten sprzęt u siebie na kanale niedawno, więc potwierdzam. Wiele osób chwali, w tym branżowych specjalistów. Czołówka branżowa.

Kitas

Posty: 3